1. خانه
  2. /
  3. تولیدکننده پیچ آلن

تولیدکننده پیچ آلن

پیچ آلن از مدل پیچ های بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می رود. تولیدکننده پیچ آلن این تجهیزات را بر اساس استانداردهای رایج تولید می کند. پیچ های آلن در گروه پیچ های شش گوش قرار دارند. از این پیچ ها در مواقعی که امکان استفاده از سایر پیچ ها وجود نداشته یا به هر شکلی نیاز به متصل ساختن قطعات پیچیده وجود دارد به شکلی گسترده تر استفاده می شود.

تولیدکننده پیچ آلن

کاربرد پیچ آلن

پیچ های آلن کاربردهای متفاوتی داشته و می توان از آن ها در حوزه های گسترده ای استفاده کرد. کاربرد این نوع از پیچ ها در صنایع مختلف نیز قابل توجه است. پیچ های آلن در صنایع مختلف از جمله ماشین آلات راه سازی، ماشین آلات صنعتی، صنایع خودروسازی و … مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که معمولا پیچ های آلن به موازات پیچ های استاد بولت و پیچ های شش گوش، کاربرد داشته و در یک گروه از این حیث جای می گیرند.

از پیچ های آلن برای نقاطی استفاده می شود که محیطی تنگ داشته و دسترسی راحتی به آن ها وجود نداشته باشد. به این ترتیب می توان در این نقاط باز و بسته کردن پیچ را به شکلی ساده تر انجام داد. در حقیقت در موقعیت هایی که امکان استفاده از آچار و پیچ گوشتی وجود ندارد، از پیچ آلن به عنوان ابزار جایگزین استفاده می شود که امکان به کار بردن آن در چنین موقعیت های تنگ و با دسترسی نامناسب وجود دارد. در واقع پیچ آلن برای موقعیت هایی که تعداد قطعات زیادی وجود داشته و سطح پیچیدگی بالا است، به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

کلاس های تولید پیچ آلن

پیچ های آلن در دو دسته استاندارد DIN912 و ISO4762 تولید می شوند. این پیچ ها را می توان در گروه های پیچ های آلن دنده درشت، پیچ های آلن سر استوانه ای، پیچ های آلن معمولی DIN 912، پیچ های آلن DIN 7984، پیچ های آلن DIN 6912، پیچ های آلن استیل و پیچ های آلن سر استوانه کلاهک دار جای داد. همین طور مهره شش گوش و واشر تخت به عنوان اتصالات مکمل پیچ آلن شناخته می شوند.

اتصالات مکمل پیچ آلن

همان طور که می دانید بیشتر انواع پیچ های موجود در بازار، دارای اتصالات مکمل هستند. پیچ های آلن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای اتصالات مکمل مخصوص به خود هستند. مهره شش گوش و واشر تخت را باید از مهم ترین اتصالات پیچ آلن بدانیم.

بهترین تولیدکننده پیچ آلن

بهترین تولیدکننده پیچ آلن، این ابزار را با کیفیت بالا تحت استانداردهای جهانی تولید کرده و به همراه مکمل های لازم به بازار عرضه می کند. برای آن که بتوانید از این پیچ ها در صنایع و کاربردهای مختلف به خوبی استفاده کرده و بهترین کارایی را داشته باشند، لازم است که این قطعات را از بهترین تولیدکننده پیچ آلن خریداری کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید