قیمت پیچ آلن 10

قیمت پیچ آلن 10

به طور کلی پیچ آلن یکی از ابزارات مهم و کاربردی در صنایع مختلف به شمار می رود که از جنس های مختلفی مانند فولاد ، آهن و استیل درست شده اند. این نوع پیچ ها در دسته پیچ های شش ضلعی قرار می گیرند و مهم ترین ویژگی در پیچ های آلن طراحی یک حفره شش ضلعی در بالا این پیچ می باشد. همچنین تنها تفاوت پیچ آلن با پیچ شش گوشه داشتن گل بزرگتر و وزن کمتر است.

پیچ آلن 10 میلی متری با ارتفاع 6 سانتی متر

پیچ آلن با قطر 10 میلی متر و ارتفاع 6 سانتی متر از جنس فولاد می باشد و به شکل استوانه ای تمام رزوه طراحی شده است. مهم ترین مزیت استفاده از پیچ آلن 10 میلی متری نسبت به بقیه پیچ ها استفاده در فضاهای کوچک ، کاهش نقاط شکست ، کاهش وزن سازه و استفاده از آچار آلن است. بیشترین کارایی این نوع پیچ آلن همراه با واشر تخت و مهره شش گوشه می باشد.

پیچ و مهره صنعتی

پیچ آلن 10 میلی متر با ارتفاع 5 سانتی متر

این نوع پیچ ها با قطر 10 میلی متر و طول 5 سانتی متر و ارتفاع گل 10 میلی متری تا 16 میلی متری توسط بهترین طراحان متخصص ابزارآلات جهت استفاده در صنایع ماشین سازی ، خودروسازی ، شیرآلات و… طراحی شده اند. برای باز و بسته کردن این پیچ از آچار آلن شماره 8 استفاده می شود و در طراحی پیچ آلن 10 استاندارد DIN 912 به کار برده شده است و در کلاس 8/8  قرار می گیرد.

پیچ آلن 10 میلی متر با ارتفاع 4 سانتی متر

یکی از با کیفیت ترین انواع پیچ آلن مطرح بازار که از جنس فولاد ساخته شده است و پرکاربردترین ابزار اتصالات صنایع مختلف می باشد ؛ پیچ آلن با قطر 10 میلی متری با طول 4 سانتی متری است.

ساختار این نوع پیچ دقیقا مشابه گونه های قبلی از جنس فولاد می باشد و دارای استاندارد DIN 912 است.

قیمت پیچ آلن 10 با ارتفاع 16 ، 15 ، 14 سانتی متر

این نوع پیج ها در ابعاد مختلف معمولا در رنج قیمتی بسیار مناسب عرضه بازار می شوند و در سال های اخیر به عنوان محبوب ترین و پرکاربرد ترین ابزارهای صنایع مختلف شناخته شده است. همچنین پیچ آلن فولادی 10 میلی متری با ارتفاع 16 میلی متر تا 100 میلی متر طراحی و تولید می شود. توجه داشته باشید که در جهت خرید انواع پیچ آلن از مجموعه صنعت گستر سامان می توانید با بهترین و مناسب ترین قیمت پیچ آلن 10 را تهیه نمائید.

سخن پایانی

امروزه در صنایع مختلف از ابزارآلاتی مانند انواع پیچ ، مهره و آچار آلن استفاده می شود که نقش بسزایی را در استحکام و مقاومت بالای سازه یا محصول ایفا می کند. نکته بسیار مهم در استفاده از پیچ آلن کم وزن بودن همراه با نیاز به فضای کم جهت باز و بسته کردن توسط آچارآلن می باشد.

امیدواریم از مقاله قیمت پیچ آلن 10 نهایت لذت و یادگیری را برده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید